Výrobky

Nikdy nezapomeňte vzít sebou


Vozíme ji skoro všichni v autě, protože je součástí povinné výbavy. O čem je řeč? O reflexní vestě. Jenže reflexní vesta he mnohem užitečnější než jen jako případná pomůcka do auta. Reflexní vesta je součástí mnoha pracovních oděvů. Vrátný ji nosí automaticky a dělníci pracující na silnicích také. Ale i dělníci v halách mají na sobě často reflexní vesty. Proč? Jednoduše proto, aby byli vidět. Reflexní vesta je vybavena odrazovými pruhy a nemá žádnou jinou funkci, než aby byl člověk vidět za ztížených světelných podmínek. A nemusí to být jen v silniční dopravě. Může to být na staveništích, v halách, ale třeba i na koncertech jsou pořadatelé oblečeni do reflexní vesty. A policie? I ta má reflexní vesty a má na nich nápis Policie, aby bylo hned jasné, o koho se jedná.

reflexní vesta

Nápisy na reflexních vestách nás většinou informují, kdo má danou vestu na sobě, může to být ostraha, pořadatel, ale třeba také fotografové apod. Reflexní vesta je způsob, jak některé lidi zdůraznit. Máte firmu, která posílá své dělníky na stavby či montáže a chcete, aby bylo hned jasné, že patří k vaší firmě a zároveň vám dělali reklamu? Nechejte si vyrobit reflexní vesty s potiskem, s logem vaší firmy. Vaši dělníci je budou nosit jako součást pracovního oděvu, pravděpodobně montérek, reflexní vesta je lehoučká a téměř nic neváží, budou viditelní a tím pádem v bezpečí a ještě navíc vám udělají reklamu.

reflexní vesta

Reflexní vesta je bezpečnostní prvek, který bychom neměli podceňovat a vozit jej sebou nejen v autě, ale i při jízdě na kole nám oblečená reflexní vesta může zachránit život. Být viděn je totiž stejně důležité jako vidět. Reflexní vesta bychom měli vozit nejen v autě, ale i v batůžku na kolo, ale i při obyčejné procházce. Kdykoliv se zhorší počasí nebo zůstanete venku po setmění, může vám oblečená reflexní vesta zachránit život.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets