Výrobky

Dekorace do celé domácnosti


K dekoracím by se mělo přistupovat s rozvahou, protože stačí málo, a místo útulného domova máte skladiště všeho možného, co k sobě ani neladí. Dekorace nám mohou pomoct udělat náš domov hezčím místem, ale je nutné k nim přistupovat tak, aby k sobě ladily materiálem nebo barvou. Je dobré používat jich spíše méně v jedné místnosti, protože přeplácaný domov plný něčeho co musíte neustále utírat od prachu není cesta správným směrem. Méně je více a tím byste se měli řídit i vy.

ozdobené jídlo

Při výběru dekorací hraje samozřejmě roli jejich cena a také roční období. Většina lidí má doma alespoň něco, co jim pomůže bydlení zútulnit. Velmi oblíbené jsou různé věcně a květinová aranžmá, která si zvládnete doma vyrobit i vy sami. Stačí mít nějakou misku či sklenici od svíčky a aranžovací hmotu, a můžete začít tvořit. Jednotlivé komponenty můžete přidělávat ke korpusu floristickými sponkami a nebo tavnou pistolí.

Jesti máte odvahu zkusit výrobu dekorací doma, můžete k výrobě celoročního věnce použít třeba stabilizované květiny, které vypadají jako živé, přitom nejde o výrobky z plastu. Skvěle vypadají s mechem i eukalyptem, který se stal hitem posledních let a najdeme ho jak na jarních a celoročních dekoracích, tak na těch vánočních. Internet je plný různých fotografií, které vás mohou inspirovat k výrobě různých vkusných kousků, které vám prozáří den, kdykoliv se na ně podíváte.

sušené růže

Velmi oblíbená je i sušené růže, která se dá použít opravdu mnoha způsoby. Možná vám neuniklo že v poslední době se stal hitem trend, kdy se zdobí dezerty sušenými květy. Ty se dají použít i k dekorování svíček, vazeb, dají sem použít do kosmetiky, zkrátka je doma určitě využijete. Naučte se používat sušené květiny, dají se nasypat jen tak do skleněné misky a i v tomto provedení nadělají spoustu parády. Zútulněte si domov vkusně a za pár korun.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets