Výrobky

Jak z bytu po nastěhování vykouzlit lepší místo


Většina lidí si již někdy zažila pocit prvního vstupu do naprosto prázdného bytu. Možná to přijali s ledovým klidem, možná je ale také zavalila hromada otázek. Bude se nám v tomto domě skutečně žít dobře? Bylo celé to stěhování dobrý nápad? A jak prázdnotu, která je v tomto novém obydlí přítoma od středu místnosti až do všech jejích rohů vyplníme? Na stěhování není nic jednoduchého, na zařízení nového bytu ale také rozhodně ne. Třeba vám několik našich tipů pomůže k tomu, aby se z vašeho bytu přece jen nakonec stalo místo, do kterého se budete rádi vracet.

Menší rodinný dům

Po příjezdu do nového domu či bytu by na vás měla někde čekat krabice se základnímu věcmi, jež by se vám měly stát pomocníky pro přežití prvních dnů. Věřte totiž tomu, že v nastalém zmatku a nepořádku, kterému se při vybalování zcela určitě nevyhnete, rozhodně nebude vaší jedinou starostí to, kde máte talíř nebo deku na přikrytí. Tuto krabici tedy vytáhněte a vybalte jako první.

Z inzerátu s fotkami upravenými metodou virtual stagingu Scan360 a také na samotné prohlídce na vás mohl nový domov působit mnohem lépe. Nakonec si ale stejně uvědomíte, že prakticky všechno je na vás. Jestli byt či dům neprochází rekonstrukcí, máte vyhráno a můžete začít s jeho zařizováním.

Uklízečka s pomůckami

Je velice důležité nejprve zařídit základy a namísto vybalování sváteční sady nádobí od babičky se zajímat o to, aby byl v bytě přichystán základní nábytek. Ten až po jeho umístění můžete začít plnit či dekorovat převezenými drobnostmi. Jsou to totiž nakonec právě ony, díky kterým vaše nové obydlí ztratí svou strohou a úsečnou tvář a po každém příchodu na vás dýchne příjemné teplo útulného domova, kam se budete s radostí vracet zase znovu a zde strávený čas vám za ty hodiny práce spojenými s jeho zařizováním, rekonstrukcemi a hlavně nekonečným úklidem určitě bude stát.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets