Výrobky

Co je základem domácnosti?


Dokážete si představit že máte svůj byt nebo dům bez kuchyně?
Kuchyně je stejně důležitá jako kterákoliv jiná část domácnosti. Naprostá většina lidí považuje kuchyni za nejdůležitější část domu, protože si v ní připravíte jídlo, což v jiných částech bytu většinou moc dobře nejde. Je důležité, aby kuchyňská linka splňovala požadavky celé rodiny, aby se v ní všem dobře dařilo a ohřívalo jídlo. Existují různé normy a standardy které se musí dodržet, aby mohla být linka nainstalovaná třeba v zázemí pro zaměstnance. Bere se v potah průměrná výška lidí, aby nebyla pracovní plocha příliš vysoko ani nízko.

kuchyně ostrůvek

Zejména lidé kteří žijí ve starších nemovitostech mívají staré linky, které už jim nevyhovují. Dříve se dělaly linky nižší, protože i lidé měli menší výšku. Starší linky jsou dnes nevyhovující také z důvodu menšího počtu úložných prostor, a dobře na tom nejsou ani rozvody vody, elektřiny, odpady a plynové potrubí. Pokud si chcete nechat udělat novou linku, nejprve se postarejte o stavební práce, a teprve poté si začněte vybírat kdo vám novou kuchyni vyrobí.

moderní kuchyně

Většina lidí míří za truhlářem
Někteří lidé si chodí kupovat kuchyňské linky do obchodních domů, protože bývají levnější. Problém ale může být v kvalitě. Jde o velkovýrobu, takže se důraz klade na kvantitu a nikoliv na kvalitu. Z toho důvodu je lepší nechat si kuchyni vyrobit na míru od truhláře. Ten se bude věnovat jen vaší lince, takže máte větší šanci že budete mít opravdu kvalitně vyrobenou linku. V nabídce je spousta modelů, a mezi nimi najdete i moderní kuchyně s ostrůvkem Glanckuchyne
, které se hodí především do rodinných domů. Pro linku s ostrůvkem je potřeba mít větší prostor, takže jestli ji máte kam dát, rozhodně si ji vyberte. Tento druh linky nikdy nevyjde z módy a vždycky bude praktičtější než linky v jiném tvaru. U nás najdete skvělé linky za skvělé ceny.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets