Dům a zahrada

Máte málo místa?


Každý člověk prochází různými životními etapami. U každého někdy nastanou nečekané situace, kvůli kterým musí měnit bydlení. Pokud se hned nemůžete stěhovat, je lepší stávající bydlení rekonstruovat. Při výběru bydlení je ale dobré počítat s tím že třeba jednou budete mít děti nebo třeba psa, a tak byste měli vybírat takové bydlení, které bude dostatečně velké. Je jasné že se to snáze říká než dělá, protože nabídka bytů a domů není zase tak velká, aby každý mohl mít bydlení podle svých představ. V takovém případě je potřeba s tím, co máte, udělat pár zázraků.

dívčí pokoj

Zázraky neumíte?
Někdo si dokáže svoje bydlení navrhnout, ale vždycky je lepší svěřit se do rukou profesionálů. Ti totiž na nic nezapomenou. Je důležité s přestavbou začít od nuly, tudíž je nutné zhodnotit stavebnětechnický stav nemovitosti, a až teprve potom se můžete pustit do vymýšlení dispozice. Robotník vám řekne většinou hned, jestli vidí nějaký problém a nebo jestli je stav bytu či domu dobrý a může se začít s návrhy.

dětský pokoj

Většina lidí se snaží navrhnout si takové bydlení, které se jim líbí, což je zcela logické. Jenže zapomínají na statické zatížení, rozvody inženýrských sítí a nebo na předpisy, které ukládají velikost obyvatelných místností nebo světlost pokojů. Proto je lepší navštívit odborníka, který vám se vším pomůže. Často je totiž k přestavbě potřeba souhlas ze stavebního úřadu, a v případě že byste nesplnili zákonné požadavky, nedostanete stavební povolení.

Samostatnou kapitolou jsou návrhy dětských pokojů, které jsou jednou z nejtěžších věcí. Je potřeba vymyslet nejlépe takový návrh, který bude vyhovovat dítěti od předškolního věku až po studentský věk. Návrh dětského pokoje by měl být univerzální, a mělo by stačit jen vyměnit nábytek a změnit výmalbu. Není to tak jednoduché jak to vypadá, proto se raději obraťte na nás.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets