Výrobky

Jak ušetřit na oblečení?


Oblečení může být poměrně nákladná položka v rodinném rozpočtu. Občas nějaký ten kousek ztratíme nebo poškodíme. Většinou se to stává u mužů, že se nepřevléknou a jdou něco dělat v lepším oblečení, ve kterém chodí ven. Jejich partnerky potom mají ? radost, když musí daný kousek vyhodit a nebo vyřadit třeba na práci či zahradu. Nejlepší je se na práci převlékat, protože starší oblečení, které už nebudete nosit třeba do kanceláře, může skvěle posloužit právě třeba na zahradě.

použité oblečení

Nenakupujte co neunosíte
Oblečení ve skvělém stavu a za pár korun vám nabízí například pánský second hand. Second handy byly proslulé zejména v devadesátých letech, protože se k nám dostaly ze zahraničí a byl to skvělý způsob jak se dostat k oblečení, které zde člověk nesehnal a nebo jen velmi těžko. Když je i štěstí, dá se v sekáči i dnes najít zboží od dražších výrobců. Obliba sekáčů rapidně klesla, protože se k nám dostaly obchody s levným zbožím. Lidé se tak přeorientovali sem, a nakupovali raději zcela nové a levné oblečení, které ale většinou vydrželo jen chvíli. Po pár vypráních se roztáhlo, a na běžné nošení už se nehodilo.

použité kalhoty

Second hand nabízí spoustu oblečení nejen pro ženy a děti, ale také pro muže. Najdete zde oblečení, které může být i zcela nové. Lidé si občas koupí nebo dostanou něco, co jim zcela nesedí a protože nemají účtenku, zboží nemohou vyměnit nebo vrátit. Proto volí cestu, že raději tento kus oděvu vloží do speciálního kontejneru, odkud putuje do skladu. Tam se oblečení třídí, a nakonec se dostane do obchodu.

Vše je online
I second handy už dnes fungují online, takže si můžete nakoupit použité oblečení za super ceny i přes e-shop. Oblečení zde stojí pár korun, a najít můžete i kousky, které mají ještě i cedulky. Je lepší si koupit oblečení ze sekáče, které je kvalitní a drží vám déle než nové kousky, které se vám po prvním vyprání roztáhnou.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets