Ekonomika

Jdeme si půjčit


Není to jen o tom, že nevyjdeme od výplatě k výplatě. Je spousta lidí, kteří si nejsou schopni spočítat, kolik mají na denní útratu. Anebo si to spočítat schopni jsou, ale nedělají to. A když to dělají, nedbají na to. Prostě utrácejí a utrácejí a pak se diví, že týden před výplatou jsou dokonale švorcoví.

Je to tím, že se kupují věci nepotřebné, ale zase na druhé straně musím přiznat fakt, že při dnešních mzdách a poplatcích toho zase moc nezbyde. Takže člověk váhá, jestli si k tomu bochníku chleba může koupit pár koleček salámu. Vodu doma má, tu platí naštěstí pravidelně.

radost a peníze

No, ale my se od těchto obrazně řečeno malých starostí přeneseme ke větším. Radostnějším, pravda, ale větším. Radostnějším proto, že si jimi plníme svůj sen. Třeba o pěkném, a hlavně vlastním bydlení, nebo automobilu či luxusní cestě kolem světa. Ale i zde trpíme nedostatkem peněz. Ovšem zde to lze vyřešit půjčkou. A víte, že nebankovní americká hypotéka je na půjčení peněz snazší, než si půjčit padesát korun na ten salám? Nevěříte?

Zkuste sehnat padesát korun a uvidíte. Na výše citovanou hypotéku vám stačí dva doklady a pár papírů o kterých vám řeknou bližší informace až tam. A nejsou to žádná přihlouplá potvrzení o výši příjmu a kolik jich máte, nýbrž dokumenty, které máte doma v šupleti, nebo byste je přinejmenším alespoň mít měli.

bankovky

Nebankovní americká hypotéka je založená na jednoduchosti, ale hlavně rychlosti. I zde je totiž každému jasné, že na cestu kolem světa nehodláte jet za padesát let v invalidním vozíku, nebo že se do nového domu nebudete stěhovat, když už nebudete moci ani chodit. Takže se zde jedná rychle, aby klient mohl peníze, pokud možno použít co nejrychleji. Základní pravidlo https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dpravidlo je zde takové, že po podpisu smlouvy musí mít žadatel o půjčku tuto na účtu ještě týž den. Většinou to však bývá během hodiny.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets