Výrobky

K domu patří hezký plot


Mít plot okolo domu je praktiky, protože tím oddělíte svůj pozemek od ostatních. Mělo by se díky němu sávat, že vás navštíví někdo kdo u vás nemá co dělat. Díky plotu můžete mít i na pozemku více soukromí, ale pro tento případ je nutné si vybrat neprůhledný plot. U nich je potřeba počítat s vyšší cenou. Nejlevnější ploty jsou ty z pletiva, ale také nejsou nijak hezké, a k novostavbám se nehodí vůbec. Pokud si budete vybírat plot, nejprve si ujasněte co od něj vyžadujete a očekáváte a teprve potom se pusťte do výběru.

dřevěný plot

Jedním z velice oblíbených je dřevěný plot. Dřevo je zkrátka krásný materiál, který vypadá skvěle kdekoliv a na čemkoliv. Jeho jediná nevýhoda je v tom, že se musí pravidelně brousit a natírat. Také ho často napadají různé dřevokazné houby a plísně, ale to jen v případě že by nebylo ošetřené proti těmto problémům. I dřevěný plot je krásný, ale je celkem drahý a hlavně se o něj musíte starat, což mnoho lidí odkazuje. Dům je sám o sobě celkem náročný na údržbu, a čím více praktických a bezúdržbových věcí si k němu pořídíte, tím lépe pro vás.

A co beton?
Beton je v posledních letech opravdu populární materiál. Dobře vypadá a výrobky z betonu jsou víceméně bezúdržbové. Pokud vás zaujaly ploty betonové, podívejte se na naši nabídku, kde najdete luxusní moderní ploty které vás rozhodně zaujmou. Vybrat si můžete z několika barev a variant a prohlédnout si můžete už i hotové domy.

vila plot

Na klíč? Ano!
Chcete si jen vybrat plot a o nic se nestarat? Pro tyto případy nabízíme montáž plotu na klíč. Jednoduše si vyberete plot který vás zaujal a my se o všechno postaráme. Samozřejmostí je předchozí kalkulace a cenová nabídka, podle které se rozhodnete. Poskytujeme kompletní práce – likvidaci starého plotu, zaměření, základy a uložení nového plotu. Za pár hodin může být hotovo, tak si vyberte ten svůj.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets