Výrobky

Jak řešit problémy v posteli


Pravidelný sex je důležitou součástí každého funkčního vztahu. Pokud to v posteli neklape, vztah to většinou nevydrží, a i když mají partneři pocit že e jejich vztah jinak funguje, stejně je velká pravděpodobnost rozpadu. Intimita zahrnuje nejen objetí, polibky a držení se za ruce, ale i milování. To je maximum intimity, které si partneři mohou dát. Samozřejmě není na milování nálada každý den, a zejména pokud do vztahu přijdou děti nebo problémy, sex jde stranou. Je ale potřeba si pohlídat, aby nešel stranou navždy.

muž a žena

S příchodem dětí do vztahu se změní všechno. Ženy v šestinedělí nesmí mít sex, a později je to často nemožné z důvodu zdravotních problémů nebo únavy. Péče o dítě je fyzicky i psychicky velice vyčerpávající a tak není divu že na sex už nálada není. Pokud se ale pánové zapojí do péče o dítě i domácnost, nejspíše se sexu dočkají dříve než jejich kolegové, kteří všechno nechají na ženě. Emoce a city mají v sexu svou roli, a nelze je potlačovat.

banán se rtěnkou

Kromě emoční stránky má v intimním životě svou váhu také tělo. Ani naše tělo nefunguje pořád, a pokud jsme ve stresu nebo unavení, logicky jde sex stranou. Je potřeba se dát co nejdříve do pořádku, aby se sex do ložnice zase vrátil.

Jedním z nejčistších problémů, kvůli kterým spolu páry nespí, je ztráta erekce. Bez ní sex není možný. Muži o ni začínají přicházet stále častěji ve středním a pozdějším věku. Je to vlivem životního stylu, nemocí í poklesu testosteronu. Pokud ztráta erekce trvá delší dobu, je vždycky dobré navštívit lékaře. Erekci si můžete vrátit i vy sami, stačí k tomu používat doplňky stravy, které jsou volně prodejné a muži s nimi mají dobré zkušenosti. Prohlédněte si recenze od ostatních mužů, kteří už nějaké přípravky berou. Dlouhodobější problémy mohou značit vážnější problém, proto ztrátu erekce řešte, i když je vám to nepříjemné.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets