Společnosti

Když vám teče potrubí


Ve světě stavebnictví, co se týká potrubí, tak neexistuje dokonalý spoj. Ať už svařované potrubí z oceli nebo plastu, přírubové spojení, vše má své výhody a nevýhody a ne vše se dá sešroubovat a ne vše se dá svařit. Svařované spoje jsou vodotěsné, ale spoje jsou natrvalo nerozebíratelné. Pokud bude potřeba část potrubí vyměnit, musí se celé rozřezat. Oproti tomu přírubové spoje jsou rozebíratelné i opakovaně a tak je např. výměna vodoměru otázkou chvilky. Nevýhodou je těsnost. Každý přírubový spoje je samozřejmě dotažený na maximum a svírá mezi přírubami těsnění, ale ono těsnění může občas prasknout nebo pryž může zteřet a prasknout.

havarijní servis

Ale pozor, i svarové spoje mohou začít protékat, protože na ně působí koroze a ta časem může způsobit drobné trhliny a jak všichni víme, voda si cestu vždy najde. A pokud začne potrubí protékat je tady čas pro koho? Pro havarijní servis. Havarijní servis, to jsou profesionální instalatéři, kteří umí najít problém a umí jej vyřešit. Často se může stát, že potrubí praskne někde v zemi a je třeba prvně najít, kde je prasklina a kde k úniku dochází. Ale nejen prasklé potrubí, i ucpané potrubí kanalizace je velký problém, který je potřeba urychleně vyřešit. Pokud se vám odpadové vody dostanou do sklepa, ještě dlouho budete cítit onen havarijní stav.

havarijní servis

Najít si firmu, která bude vašemu domu dělat havarijní služby, to je cesta, jak rychle najít řemeslníky, kteří opraví problém, a to dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Podle zákonu schválnosti, nikdy nedojde k havárii v běžný pracovní den, ale většinou když se to nejmíň hodí. Neděle podvečer, to je taková klasika a je obtížné sehnat instalatéra, pokud je havárie opravdu většího rozsahu nebo se jedná o tu kanalizaci. Nejde čekat do rána, musí se řešit ihned. Havarijní servis vám může zachránit majetek.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets