Výrobky

Kolagen pro krásnou pleť


Kolagen najdeme například v kůži, ve šlachách či v pojivu. je nezbytnou součástí každého organismu. Nejhlavnější je právě kolagen I, který tvoří 90 %. Nachází se v pleti, v pojivu, v kůži či v kostech. Kolagen je pro nás dobrý. Pokud bychom ho neměli, bolely by nás klouby a také by naše pokožka nebyla tak pevná a pružná. Kolagen se nachází i v některých potravinách jako vývary z masa, bílky kuře či ryby. Naše tělo obsahuje asi 10 % kolagenu, v kůži máme 70 % kolagenu. A ano, kolagen vypíná naši kůži, díky ní nemáme tolik vrásek a kůže je pěkně pevná a pružná. Kolagen je bílkovina. Věkem ale kolagen ubývá, proto naše pleť stárne, objevují se na ni vrásky. není tak pevná a vypnutá.

vlasy

Do svých 25 let je naše tělo super, jelikož si kolagen samo tvoří, pak pomalu přestává. Sice tvoří, ale už ne tolik. Takže naše pleť a pokožka stárne. A vrásek přibývá. Je tedy dobré přijímat kolagen v potravinách ale i v různých pilulkách a podobně. Pokud někdo nedodržuje dobrou životosprávu, dostatečně nespí, nejí zdravě, nedoplňuje dostatek vody, holduje alkoholu a cigaretám, bude to mít vliv na jeho pleť. Tělo nebude tolik tvořit právě kolagen a bude ho tvořit o hodně méně, důsledek je horší pleť či pokožka. A určitě bychom měli dodávat kolagen.

pleť

Zpomalíme tím stárnutí, zlepší se nám pleť, budeme vypadat mladší, nebudou nás tolik bolet klouby. Hovězí a vepřový kolagen se využívá spíše na šlachy, kosti a klouby. Rybí kolagen je naopak perfektní právě na kůži, na pleť či pokožku a také na krásnější vlásky. Netvoří se nám tolik vrásky, pleť je pevnější a vlasy také. Vlasy se netřepí. Navíc díky přijímání kolagenu budeme mít více energie a lepší náladu. Díky kolagenu, který budeme přijímat, budeme mít i lepší a krásnější a pevnější nehty. Kolagen může přijímat, jak žena, tak muž-ten samý kolagen. Pro lepší efekt je dobré s kolagenem přijímat vitamín B a C. Kvalitní kolagen pro ženy nabízí například OrcaCollagen.cz.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets