Výrobky

Ples bez ostychu.


Podzimní plesová sezóna a období, kdy se budete moci vyfiknout a vypadat jak princezna a princ z pohádky. Je to čas, kdy většina žen hledá nějaké nové neokoukané šaty, které by si na sebe mohla vzít a cítila by se v nich opravdu dobře. Není to vůbec snadné, většině žen padne jen jeden střih nebo jsou jedny z těch šťastnějších, co si mohou vybírat z více střihů. Většina žen, které už nějakou dobu chodí na plesy nebo si v létě berou rádi letní šaty, už zajisté vědí, co jim sluší a co si mohou dovolit. Jestli něco odvážnějšího nebo se musí kvůli své postavě držet více při zemi. Některé ženy mají velké poprsí a jít ven bez podprsenky, není vůbec možné, nebo ano? Už se dostáváme k jádru věci, o co nám vlastně jde. Podprsenky se pod většinu plesových, ale i letních šatů nehodí.

neviditelná podprsenka

Plesové šaty můžete mít s krásnými odhalenými zády, kde bude látka končit nad zadečkem. To je vážně skvost a můžete to vidět u spousty celebrit. Proč tedy něco takového taky nevyzkoušet i když máte velké poprsí. Máme pro vás jednoduché řešení a tím je neviditelná podprsenka, která vám vaše ňadra podrží a to v každém případě, ať už se bude jednat o poprsí velikosti A nebo o déčka či F. Můžete si být jistí, že vaše prsa budou dobře fixovaná a ani jedno během večera nevykoukne ven.

neviditelná podprsenka

Což by byl ve většině společností skandál. Neviditelná podprsenka Lifties je udělaná z krycích pásků jak na bradavky, tak na zbytek prsa. Aby nešli vidět bradavky a dvorce je dobré je něčím zakrýt a k tomu slouží nalepovací pásky. Jednoduchými taky dvorce i s bradavkou přelepíte a pak prsa podlepíte tak, aby to bylo pohodlné, a zároveň jste si vytvarovali krásný pevný poprsí. To všechno, je s lepícími pásky, možné. Jestli jste o nich ještě neslyšeli, nechte se informovat. Nebudete litovat. Je to jedinečná možnost jak se oprostit od klasických podprsenek a nemusíte se bát, že by odlepování pásek bolelo, je to jedinečná prodyšná páska, která je na těle velmi příjemná.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets