Společnosti

Rekonstruujeme dům po prarodičích


Odkázali vám vaši prarodiče rodinný dům na venkově a chcete se tam přestěhovat a přestat platit nehorázné nájemné v městském bytě? Proč ne, je to jedna z cest, jak se osamostatnit a vymanit z toho bláznivého kolotoče plateb do cizí kapsy. Mít vlastní střechu nad hlavou je jedním ze základních předpokladů klidného života, a kdo se domnívá, že nájemní bydlení je lepší, mýlí se již v samotném základu, kdy nejistota, že dostanete výpověď z nájmu prakticky kdykoli, a třeba před Vánocemi, je jedním z velmi nepříjemných stresových faktorů, co nám poškozují zdraví.

skladové kontejnery

Dědictví po prarodičích však někdy bývá takzvaným „darem danajským“. Musíte se nejprve postarat o rekonstrukci objektu, zvláště pokud jsou tu v nepořádku instalatérské a elektrické rozvody, střešní krytina nebo okna a dveře či podlahy. Můžete tu narazit na celou řadu nedostatků a musíte je pak řešit svépomocí nebo se stavební firmou či přivolanými řemeslníky. Situaci vám pak ztěžuje ještě vědomí, že nevíte, kam vystěhovat všechny věci z domu, abyste tu uvolnili stavební prostor.

loď s kontejnery

Napovíme vám – nelámejte si s tím hlavu a objednejte si sklad pronájem, tedy pronájem skladového kontejneru přímo na vaši zahradu. Přistaví vám jej pohodlně až na místo určení a vy si jen vyberete typ kontejneru, respektive jeho délku. Kontejnery mají v průřezu rozměr dva a půl metru na šířku a výšku a délka kontejnerů je buď šest nebo dvanáct metrů.

Kontejnery bezpečně uchovávají jakékoli předměty a chrání je před povětrnostními vlivy, zejména před deštěm, silným větrem, sněžením a námrazou. Uvnitř kontejneru je také takřka bezprašné prostředí a díky tomu je zde možné uložit i velmi cenné předměty včetně nábytku a domácích spotřebičů. Pronájem kontejnerů je možný krátkodobý i dlouhodobý, v horizontu několika měsíců, tedy po celou dobu trvání rekonstrukce objektu.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets