Ekonomika

S hypotékou k bydlení


Když se můj bratr oženil, tak samozřejmě se svou přítelkyní, tedy vlastně už manželku, hledali nějaké vhodné bydlení. Oni sice chtěli prvně stavět dům, že si prvně seženou nějakou hypotéku bez registru, o kterou měli zájem už dlouho, ale nakonec se rozhodli, že stavět nebudou. Prý by to bylo opravdu na delší dobu. Tohle je pravda, protože i kdyby se vzali velice žádnou hypotéku bez registru, třeba jako například šest milionů korun, což předtím chtěli, tak sice by to jim to trvalo nějakou dobu, ale jelikož jeho manželka byla těhotná, tak oni spěchali na bydlení. Už nechtěli bydlet v malé garsonce anebo u našich rodičů anebo u jejich rodičů.

Je libo hypotéka?

Takže nakonec si vybrali opravdu krásný menší byteček o velikosti čtyři pus jedna. Dokonce ta jedna místnost byla tak veliká, že by z toho potom šli udělat také dvě místnosti. Také tento byt stál čtyři a půl milionu korun. Bylo ale opravdu veliké štěstí, že právě bratr se svou manželkou dostali hypotéku bez registru, o kterou měli zájem už hodně dlouho, protože hypotéka bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ se vyplatí a má také nízké poplatky. Také bratr se svou manželkou si vzali prvně bankovního poradce, aby jim řekl všechny výhody hypotéky bez registru.

Bez hypotéky to někdy nejde.

Také se samozřejmě ptali na různé mínusy anebo také na nějaké informace, proč by si neměli brát hypotéku bez registru, nebo proč si naopak brát hypotéku bez registru. Nakonec to všechno dopadlo skvěle. Já si myslím, že mnoho lidí touží po hypotéce, aby mohli mít vlastní bydlení, aby mohli mít nějakou vlastní nemovitost. A pokud je tohle pravda, pokud je opravdu hodně lidí, kteří chtějí hypotéku, tak já sama za sebe, a dokonce už i můj bratr, oba dva bychom doporučili hypotéku bez registru, která vůbec není špatná. Také je vždycky nejlepší, pokud třeba seženete někoho, kdo tento typ hypotéky má a můžete se s ním poradit o všem, co potřebujete.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets