Výrobky

Super obal na iphone 5s


Firma iPouzdro.cz myslí na ochranu vašeho iPhonu. Obaly, kryty či pouzdra, na stránkách iPhone naleznete širokou škálu obalů, které ochrání váš iPhone. Obal ať se jedná o kryt či pouzdro, ochrání iPhone před poškozením kvůli pádu, nárazu, před vodou. Navíc díky super obalu získáte super styl a skvělý vzhled vašeho iPhonu. Výběr na stránkách firmy iPouzdro.cz je skutečně široký. Různé styly, barvy v dostupných cenách. Od obyčejnějších krytů a pouzder až po ty luxusnější pouzdra či kryty. Navíc obaly na iPhony 5s dokonale sednou na váš iPhone a budou mu slušet. K mání jsou pouzdra odolná, zavírací či do vody. S pouzdrem, které voděodolné, se můžete s iPhonem klidně koupat. A to není vše!

iPhone

Pokud rádi fotíte po vodou, je toto voděodolné pouzdro pro vás jako dělané. Ochranný kryt zde pořídíte za pouhých 113 korun. Na výběr máte hned z několika barevných variant. Například červená, černá, tyrkysová a další. Nádherné zavírací pouzdro/kryt na iPhone je Mercury Fancy Diary. Tento obal je vyrobený z gumy a v případě pádu iPhonu na zem ho ochrání před poškozením. Hodí se i vypíchnout, že tento obal se dá využít i jako stojánek, takže díky této funkci navíc můžete sledovat různá videa a obrázky. Máte rádi luxus? Zkuste pouzdro 4G Metal Logo Script. Dá se využít i jako taška či kabelka. Pořídíte ho za necelých 800 korun a na výběr je bílá, hnědá či černá varianta.

iPhone

A obdobných taštiček na iPhone v různých stylech je celá řada. Chcete, aby byl vyloženě vidět váš iPhone, a přitom byl plně chráněný před mokrem či poškozením? Využijte ochranný průhledný kryt. Cena je více než příznivá a jelikož je kryt průhledný, není téměř vidět. Nicméně váš drahocenný a milovaný iPhon skvěle ochrání. Firma iPouzdro.cz nabízí úžasný a široký výběr krásných a velmi dobrých obalů. Skvělý design, luxusní vzhled, kvalitní ochrana iPhonu, dostupná cena. Klienti, kteří si pořídili od firmy iPouzdro.cz ochranný obal na svůj iPhone jsou naprosto spokojeni a vřele by vám ochranný obal doporučili.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets