Výrobky

Věci k bazénu


Ti, co závidí se jistě ještě nepodívali na ceny bazénů, protože by jim bylo jasné, že se jim tato investice brzičko vrátí. Stačí si spočítat cenu vstupenek pro celou rodinu plus jízdu nebo dopravu tam i zpět a jsme na docela slušné sumičce. Nepominutelný fakt je také to, že vy moc dobře víte, v čem se koupete. To oni ani netuší. A o tom to je. Když někdo namítne, že nestačí koupit jen bazén, ale k němu i spoustu věcí, má tak trochu pravdu. Jenže je to vaše a vaše voda. Vy víte, co jste do ní dal. Aby byla vodička skutečně jako křišťál, je třeba něco dokupovat, to je jasné. Voda se v bazénu sama od sebe nevyčistí. Proto se používají různé věcičky a vychytávky, aby byla voda, jak se patří.

letní zátiší

Na hrubší nečistotu máme síťku na teleskopické tyči, na dno bazénu vysavač a na takovou tu drobnější nečistotu je zde filtrace. Těch je neuvěřitelná spousta. Hlavní dva druhy jsou písková a kartušová. Kdo si jaké koupí takové jej má. Kartušové se všeobecně doporučují k menším bazénům, ale také tam, kde není tak často v provozu. Je spíše na občasné použití a je také o hodně levnější než pískové. Jenže kartuše se musí často měnit, a to leze do peněz.

hračka ve vodě

Pískových filtrací je také obrovská spousta. Liší se vzhledem, výrobcem, a hlavně průtokem filtrované vody. Když už jsme u výrobců, dá se v současnosti považovat za nejlepší filtrace SIDE MASTER chlorito.cz. Proč tahle firma? Jejich výrobky jsou v současnosti nejvíce prodávané a dá se říci, že jsou také současnou jedničkou na trhu. Pokud si kliknete na odkaz výše, tak se dostanete na webové stránky toho, kdo je prodává. Zde také zjistíte, že jich je zde hodně na výběr. Pokud sami nevíte, které si vybrat, naleznete zde telefonní číslo, kde se můžete poradit s odborníky na slovo vzatými. Ti vám řeknou, co a jak a vy si můžete výrobek ihned objednat. Vše doma a v klidu.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets