Výrobky

Role nohou a chodidel v sexu je větší, než si myslíte


O krásných ženských nohách sní téměř každý muž. Většina z nich se také ohlédne za kráskou, jejíž nohy se bezostyšně promenádují ulicí v přiléhavých šortkách nebo v krátké minisukni. Není to žádný projev fetišismu, je to zcela přirozené vnímání krásy ženského těla, se kterou úzce souvisí tvorba testosteronu. Chcete-li svůj testosteron posílit a udržet si pevnou erekci, zapomeňte na Oral Jelly Sildenafil 120 mg, ale užívejte raději adaptogeny, kam patří světoznámý Ženšen či Kotvičník. Buete-li spolu s nimi věnovat více pozornosti zdravější stravě a budete-li se vyhýbat stresovým vlivům, budou pro vás nohy a chodidla vaší vyvolené představovat obrovský sexuální potenciál.

krásná žena

Obejmi mě

Jeden z nejúžasnějších pocitů prožívá muž, pokud jej partnerka obejme nejen rukama, ale i svýma krásnýma dlouhýma nohama. Ucítíte teplo jejích stehen a lýtek kolem pasu a hýždí a váš penis se mezitím přeplní krví tak, až málem praskne rozkoší.

Nadzvedávej se do rytmu

Věnuje-li se vaše dívka alespoň rekreačnímu sportu, projeví se to na pevnosti jejího posedu při poloze na koníčka. Mnoho mužů ji miluje, protože si mohou pohrávat s bradavkami a s roztomilým pupíkem. Tuto polohu lze báječně natrénovat v jezdeckém oddílu, jízda na koni vyžaduje zejména velmi pevné vnitřní strany stehen.

dívka na pohovce

Zmenšený obraz tvého já

Zaměřme nyní svou pozornost na nejspodnější část lidského těla. V misionářské poloze si dívka vyloží své nohy na vaše ramena a máte možnost zahledět se do krásy růžových kontur vnějšího obrysu chodidel. Víte o tom, že jsou tu důležité reflexní body, a že chodidlo je vlastně obrazem celé lidské postavy? Máte tak před sebou vaši partnerku ve zmenšeném modelu a můžete ji vhodným dotekem dráždit na všech tělesných partiích – jen vědět, který bod se k čemu váže. To se však snadno naučíte z reflexních masáží.

Cítím tvou vůni

Vůně ženského potu přivádí muže do extáze a velmi rádi očichávají nejen propocená trička a kalhotky, ale i bosé nohy. Nestyďte se za to, je to opět přirozený způsob, jak přijít na to, zda se vám narodí zdravé děti – podle pachu potu se totiž rozpozná genová odlišnost a odvrátí se tím nebezpečí incestních vztahů, z nichž se rodí defektní potomci.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets