Výrobky

Venkovní dárky.


Máte malé děti doma a přemýšlíte, jak jim udělat radost nějakým užitečným dárkem. Už nechcete domu další autíčko, které hraje a houká, nebo další novou stavebnici, která je jiná, ale vesměs je na stejný princip, jako ty co už máte dávno doma. Když máte doma holčičku, je to zase samá panenka, které už nemáte kam dávat. Nebo nové vybavení pro panenky. Už máte doma postýlku s přebalovacím pultem, letní domeček na pláž a bazének. Není toho už dost. Jsou to velké plastové věci, které nemáte ve většině případů kam dát. Proč tedy nepořídit něco na ven. Máte několik možností. Skvělou volbou jsou odrážedla. Některá mají dokonce možnost být jako tříkolka a při zlepšení dětské motoriky, se dá proměnit na kolo.

pískoviště pro děti s krytem

To je skvělé a většinu dětí to moc baví. Nebo potom ty klasické. Některé děti začínají na vozítkách se čtyřmi koly, pak přechází na motorky se třemi koly a a nakonec skončí u motorky, která má jen jedno kolo vepředu a jedno kolo v zadní části. Děti tak budou moci jezdit po zahradě a krásně se zabaví. Dokonce, s nimi můžete vyjet i ven, například když máte cestu do obchodu, nebo potřebujete nutně vyzvednou balíček v jedné pobočce. Je to praktické a vaše dítě získá lepší stabilitu a schopnost ovládat nohy a zároveň i ruce. Společná souhra je velmi důležitá a je to skvělá příprava na naučení na kolo.

pískoviště pro děti s krytem

Pak už stačí jenom přejít na šlapátka a máte vyhráno. Nebo můžete zvolit jeden z venkovních dárků, u kterého vaše děti zůstanou v klidu na jednom místě. Zdá se vám to nereálné, ale opak je pravdou. Pořiďte jim pískoviště pro děti s krytem. Takové pískoviště, je skvělé na zabavení už nejmenších dětí, které se učí sedět. Mohou se v písku prohrabovat prsty nebo plácat lopatkou. Pro ty zdatnější jsou tu bábovky, které mohou vytvářet. Různé zvířátka, které už i oni poznají. Jen někdy budou potřebovat vaši pomoc, abyste s nimi bábovky udělali. Ty ještě zdatnější si mohou v pískovišti udělat dráhu pro autíčka nebo lodě, které by v písku plavali. Rozvíjení představivosti je důležité a už jen to, že vědí, co mají udělat s lopatkou nebo, že se musí bábovka naplnit pískem je skvělí poznatek. Darujte radost z učení a tvoření.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets