Společnosti

Auto stávkuje?


Pro mnoho lidí je auto jen dopravní prostředek, díky kterému se dostanou z jednoho bodu do druhého. Jsou ale i lidé, pro které je jejich auto obrovský koníček, kterému věnují nejen spoustu času, ale i peněz a úsilí. Každá skupina lidí prožívá jinak když jim jejich auto vypoví službu. Ne každý majitel auta to slyší rád, že ježděním se auto ničí, ale je to tak. V autě je mnoho součástek, které se musí dříve nebo později vyměnit. Kromě toho vaše auto může skončit v servisu po zásahu vandala, a nebo po havárii. V takovém případě je dobré mít pojistku, která vám zařídí, že vám servis půjčí auto na dobu, po kterou bude to vaše v opravě.

škoda fabia

Když už se stane že auto přestane jet, většinou se to stane když to člověk nečeká. Pokaždé se v autě nerozsvítí kontrolka že je čas navštívit servis, a někdy to může být opravdu velké překvapení. Samozřejmě závady si nevybírají ani den a ani denní dobu, takže pokud se vám auto pokazí třeba během cesty z dovolené, může se stát že budete vědět jak situaci vyřešit rychle, efektivně a hlavně v klidu. Pokud nemáte v pojistce zahrnutý náhradní vůz, může to být opravdu problém.

řízení auta

Naštěstí je tu řešení
Jen málokdo tuší, že existuje půjčovna aut v Praze, která funguje nonstop. Protože víme že závady odstavují auta nonstop, fungujeme i během svátků a víkendů, a to nejen přes den, ale i v noci. Stačí nám zavolat a za pár minut můžete mít auto kdekoliv v Praze. Auto je možné přistavit tam kde se zrovna nacházíte. Je to jednoduché řešení, díky kterému budete doma celkem rychle.
Autopůjčovny nabízí více aut, aby si zákazníci mohli vybrat třeba i auto, které mají sami doma. Proto u nás najdete vozy značky Škoda, od které se nejvíce prodávají modely Octavia a Fabia. Ty u nás najdete ve dvou provedeních – sedan a kombi. Využijte skvělou možnost mít auto k dispozici hned a bez starostí.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets