Výrobky

Máme doma barevné plastové obálky


Rozveselte vaše okolí barevnými obálkami – všimli jste si, jak se nám do života vkrádají modely ponurých barev, a jak je také většina lidí přijímá jako něco přirozeného? Zaregistrovali jste, že se nás snaží výrobci nábytku, podlahových krytin, domácích spotřebičů, automobilů a dalšího zboží vtáhnout do systému, kde převládá šedá, černá, hnědá a tmavě modrá, a kde pastelové barvy se krčí v koutku a nemají příliš šancí na to, se plně projevit?

barevné obálky

Znáte film Discopříběh z roku 1987? Pokud ne, tak jej zhlédněte a zaměřte se na oblečení té doby. Zejména na konci filmu se objeví mladí lidé (kompars) na plzeňském centrálním náměstí postupně jej celé zaplní a záběr z výšky, kdy je kamera umístěna na kostelní věži, vám jasně ukazuje, že tehdy se lidé oblékali mnohem více barevně, než dnes. Tento posun ale něco znamená, jde o to, že lidé dnes víc a víc propadají smutku, depresím, návalům vzteku, agresivity a podobným nenávistným i sebenenávistným projevům. Chtělo by to zkrátka přehodit výhybku a vrátit se do toho přirozeného módu s barvami kolem nás.

stuha na obálce

Můžete to provést samozřejmě výběrem vhodného oděvu a obuvi a také i různými doplňky, kam patří i plastové obálky. Plastová obálka je určena pro odesílání zásilek, ale můžete ji mít doma i pro případy uschovávání různých dokumentů, zejména těch citlivých. Obálka je dostatečně pevná jak pro úschovu předmětů, tak i pro logistické operace. Osvědčila se již po dobu několika let využívání pro různé účely jako bezpečný a spolehlivý pomocník, s nímž máte k dispozici ochranu před prachem, vodou a vlhkostí, což jistě oceníte u každé citlivé zásilky nebo uschovaných výrobků. Barevné obálky můžete darovat i dětem, aby si do jejich útrob uschovávaly výtvarné potřeby a školní pomůcky a měly v nich přehled. Mohou se jim také hodit uzavíratelné sáčky s posuvným jezdcem, například pro sběr kaštanů nebo podzimního barevného listí na výtvarnou koláž.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets