Společnosti

Levná místa v Evropě pro letní dovolenou


Pokud hledáte letní dovolenou v Evropě, která bude levná a bude přitom na krásném místě, které si zamilujete. V Evropě je mnoho destinací, které nabízí dechberoucí zážitky, krásnou přírodu, pláže, kulturu a zajímavé památky.

Pojďme se podívat na některá cenově dostupná místa, která můžete navštívit v rámci letní dovolené.

Riga

Riga je hlavní město Lotyšska a rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o velmi staré město, které má pozoruhodné historické centrum a je na seznamu dědictví UNESCO. Najdete tu spousta kostelů, muzeí a dalších památek. Najdete tu také Centrální trh, což je jedno z největšího trhu na světě. Riga, a v podstatě celé Lotyšsko je cenově velmi dostupnou destinací.

Riga

Sofie

Bulharské město Sofie se nachází v západním Bulharsku, a jedná se o hlavní město. Je to jedno z cenově nejvíce dostupných měst. Najdete tu nádherné pláže s výhledem na hory a spoustu levných nebo dokonce bezplatných památek. Jídlo v Bulharsku je velmi levné, ať už se jedná o piuliční jídlo, restaurace nebo potraviny v supermarketu.

Valencia

Valencia se nachází na východním pobřeží Španělska a pokud chcete navštívit Španělsko, tak Valencia je daleko levnější destinací než třeba Madrid nebo Barcelona. Valencia má nádhernou architekturu, kterou si vychutnáte při každé procházce městem. Rozhodně navštivte i Město umění a věd, komplex budov, kde najdete akvárium, planetárium nebo operu. Najdete tu také parky a zahrady, které mají vstupy zdarma.

Valencia

Zaboric

Zaboric je chorvatské město, které se nachází 11 km od města Šibenik. Z populárních chorvatských destinací se jedná o tu levnější, kde najdete cenově dostupné ubytování i jídlo. Zaboric nabízí velmi krásné město se spoustou zajímavostí, a má ideální polohu pro další výlety. Pokud již nikdy nechcete platit ubytování, můžete si prohlédnout nabídku nemovitostí v Chorvatsku na prodej najadranu.cz.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets