Ekonomika

Skromnost je lepší než bohatství


Jak už se říká, všeho moc škodí, takže rozhodně vždycky všechno dělejte s mírou, protože se nikdy nemá nic přehánět. A když něco přeháníme, tak to prostě není dobré. Vždycky je potřeba se zamyslet nad tím, co chceme, co chceme v životě dokázat nebo co na sobě chceme změnit, protože opravdu všeho moc škodí. Někdo prostě chce mít opravdu víc peněz, ale najednou potom třeba zjistíte, že prostě jste potom nemocní. Najednou prostě na vás přišla nějaká chřipka, viróza, a je to tím, jak opravdu se pořád stresujete a jak pořád chodíte prostě do té práce. Nic se nemá přehánět, proto se opravdu snažte všechno dělat s mírou, protože si myslím, že každý člověk musí si zachovat tu svojí fyzickou aktivitu i později.

Mobil

Takže prostě kdo chce mít třeba mnohem víc peněz, tak prostě rozhodně se smiřte třeba s tím, že když budete mít míň peněz, tak nebudete tak unavení, nebudete nemocní. Prostě se snažte dělat všechno s mírou a nepřehánějte to, protože potom opravdu je člověk takový naštvaný, otrávený, a není to nic dobrého. Takže opravdu se snažte fungovat tak, jak můžete, a pokud už jste vyčerpaní, tak prostě si rozhodně odpočiňte, protože nic opravdu nepřehánějte. Opravdu jde o vaše zdraví, o vaši celkovou fyzickou námahu.

Mobil

Takže se rozhodně odpočiňte, protože když si odpočinete, budete prostě mnohem víc spokojenější, šťastnější. I kdybyste měli méně peněz, tak je vždy lepší si pořádně odpočinout než se přetížit, protože ty peníze potom ani za to nestojí a člověk je potom opravdu protivný. Nehodí se, aby člověk byl takhle, protože pokud budete unavení, tak vás to nebude v životě bavit. Člověk v životě musí být více spokojený než nešťastný, takže opravdu všechno dělejte s mírou a uvidíte, že budete i více spokojení, pozitivně naladění. Protože když to budete přehánět, tak opravdu tím v životě nic nedocílíte, a leda si přitížíte. Takže opravdu přemýšlejte s rozumem a dělejte věci tak, jak jsou potřeba.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets