Výrobky

Nejlepší elektronická cigareta pro začátečníky? Oxva Xlim Pro!


Na českém trhu je spousta elektronických cigaret. Která je ale pro vás tou nejlepší elektronickou cigaretou? Dnes se podíváme , jaká volba může být ta pravá, pokud jste začátečník a hledáte svou první elektronickou cigaretu. Od první elektronické cigarety většina očekává to stejné. Aby byla jednoduchá, snadná na údržbu a funkční. A aby nestála několik tisíc, pro případ, že byste zjistili, že vaping není úplně to pravé pro vás.

Jednou z možností může být Oxva Xlim Pro.

Jedná se o POD, který je skvělý na jednoduchou údržbu, a hlavně mezi PODY vyniká svými vlastnostmi. Co to vůbec je POD? POD je elektronická cigareta, která se zaměřuje právě na jednoduchost ve vapování. Obvykle se skládá z baterie a plnící cartridge, v které je žhavící hlava. Tuto část musíte pravidelně měnit. Vyměníte ji jednoduše tak, že starou vyndáte a nasadíte jedním pohybem hlavu novou. Nic složitého.

vaping

Značka Oxva přinesla již několik PODŮ, které se stali mezi vapery velmi oblíbené. Oxva Xlim Pro je nejnovější model této oblíbené cigarety. Dostupná je v několika barvách. Má příjemný kovový, lesklý vzhled a barva na rozdíl od některých jiných elektronických cigaret vydrží i delší používání a nezačne se vám sundávat dolů. Součástí je malý displej, na kterém se vám zobrazuje několik údajů. Jednotka odporu, kterou máte ve své aktuální žhavící hlavě, stav baterie, nastavení wattů, které lze měnit a také počet potáhnutí, které jste zatím uskutečnili.

dívka

Na tuto cigaretu sedí několik žhavících hlav, a ty i ze starších modelů Oxva Xlim. To vám dává možnost si vybrat, jaký odpor chcete ve své žhavící hlavě mít. Dostupné jsou například 0,8 nebo 0,6 ohm. Jestli v něčem Oxva vyniká, je to podání chuti. Podání chuti je zde skvělé a vychutnáte si jak sladké liquidy, tak ovocné, a samozřejmě i tabákovky. Baterie vás překvapí dlouhou výdrží. I silnému vaperovi vydrží téměř celý den.

Empty Sidebar
You haven't added any widgets to your sidebar. You can add widgets by going to: Appearance > Customize > Widgets